• Program DM PLAZA®
  • Program DM PLAZA®

Oprogramowanie firmy TRIARTE

Pewnym wyróżnikiem pracy firmy TRIARTE jest wysoka elastyczność dostarczanych rozwiązań oraz ich pełne dopasowanie do specyfiki wymagań polskiego Klienta, także w zakresie proponowanych cen. Wysokie poczucie odpowiedzialności za jakość, idące w parze z ciągłym rozwojem programu w oparciu o sugestie i życzenia klientów pozwala nam zaproponować Państwu produkt, jak sądzimy unikalny, o czym bardzo chcielibyśmy Państwa przekonać.

DM PLAZA®

TRIARTE − jest firmą programistyczną będącą producentem i właścicielem praw autorskich programu hotelowego DM PLAZA®. Program jest dojrzałym merytorycznie, bogatym w przydatne funkcje rozwiązaniem informatycznym dla obiektów hotelowych każdej wielkości. Stanowi tym samym konkurencję dla najbardziej liczących się dostawców oprogramowania hotelowego. Fakt ten potwierdzają liczne wdrożenia na terenie Polski. Więcej informacji na temat oprogramowania DM PLAZA®, znajdziecie Państwo na stronie www.dmplaza.pl.

Wszystkich Państwa, którzy są zainteresowani zapoznaniem się bardziej szczegółowo naszym programem zapraszamy do skorzystania z wersji demonstracyjnej programu DM PLAZA®. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny: 600 294817 albo 508 179984 lub wypełnienie i odesłanie formularza dostępnego pod adresem:
Poproś o DEMO programu DM Plazalp.moc.etrairt@ofni. Wersja demonstracyjna naszego programu DM PLAZA® dedykowana jest obiektom hotelowym i w zależności od jego rodzaju udostępniamy stosowną wersję.

Dotacje B2B na zakup programu szkolenie i wdrozenie

Dotacja B2B na zakup programu szkolenie i wdrozenie

Informujemy iż program DM PLAZA® został wskazany przez PARP jako przykładowy możliwy do wdrożenia w zakresie B2B dla branży hotelarskiej.

Do dnia 9 listopada br. potrwa konkurs organizowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach którego można uzyskać dotację na wdrożenie systemów automatyzujących procesy biznesowe realizowane z kontrahentami.

W ramach Działania POIG 8.2 przewidziano dofinansowanie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B. Typowy projekt obejmuje integrację systemów informatycznych lub wdrażanie nowych systemów mających na celu umożliwienie automatyzacji wymiany informacji pomiędzy systemami informatycznymi współpracujących przedsiębiorstw.

W ramach konkursu można dostać dotację w wysokości do 70%. Wartość zgłaszanego projektu do 2 milionów złotych.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zakupem i dofinansowaniem programu oraz szkoleń prosimy o kontakt:
w sprawie sprzedaży programu pod numerem tel. kom. 789 023 256,
w sprawie dotacji pod numerem tel. kom. 664 141 455.

Zespół TRIARTE

Uzupełnienie danych rejestracyjnych

DM PLAZA® v.Edu. DM PLAZA® v.Std. DM PLAZA® v.Exc.
Oprogramowanie DM PLAZA® jest własnością firmy TRIARTE − Licencjodawca. Wszelkie prawa nieudzielone w sposób wyraźny w Umowie Licencyjnej oprogramowania DM PLAZA® są zastrzeżone przez firmę TRIARTE.
Licencjodawca udzieli Licencjobiorcy Licencji wyłącznie, jeśli Licencjobiorca uzyskał oprogramowanie od firmy TRIARTE tj. Licencjodawcy lub autoryzowanego przedstawiciela firmy TRIARTE.
Jeśli licencjobiorca uzyskał oprogramowanie z jakiegokolwiek innego źródła, nie może zainstalować oprogramowania ani korzystać z niego.
Jeżeli oprogramowanie jest oznaczone jako uaktualnienie, Licencjobiorca może używać oprogramowania pod warunkiem, że posiada ważną licencję na produkt określany jako stanowiący podstawę do uaktualnienia.
Czytaj więcej...

Szanowni Klienci, formularz dotyczący "Uzupełnienia danych rejestracyjnych" programu DM PLAZA®, można wypełnić On-line, wydrukować, postawić pieczątkę firmy, podpisać i przesłać faksem (numer faksu podany na formularzu) bądź e-mailem w postaci załącznika do wiadomości (po uprzednim zeskanowaniu wypełnianego formularza) na adres: lp.moc.etrairt@ofni lub pobrać, wydrukować, wypełnić, postawić pieczątkę firmy, podpisać i przesłać faksem (numer faksu podany na formularzu) bądź e-mailem w postaci załącznika do wiadomości (po uprzednim zeskanowaniu wypełnianego formularza) na adres: lp.moc.etrairt@ofni.

Przykład wypełnionego formularzaTutaj można zobaczyć przykład wypełnionego formularza

Wypełnij formularz On-lineWypełnij formularz On-line

Pobierz formularz

Interaktywny formularz w formacie PDFPDF    Dodano: 11.03.2020  Rozmiar pliku: 966 KB   Ilość pobrań: 194

Formularz w formacie DOCDOC    Dodano: 31.12.2021  Rozmiar pliku: 34 KB   Ilość pobrań: 193

Formularz w formacie RTFRTF    Dodano: 31.12.2021  Rozmiar pliku: 56 KB   Ilość pobrań: 186

Pobierz aplikację

iTools DM PLAZA® jest narzędziem pomocniczym programu DM PLAZA®, pozwalającym na proste dopełnienie formalności w przypadku reinstalacji programu, dostęp do forum oraz bieżących informacji TRIARTE dotyczących m. in. nowości w nowych wersjach programu, imprez targowych, na których możecie nas spotykać oraz bardzo wiele innych, cennych informacji.

Aplikacja iTools DM PLAZA® ma status FREEWARE, jest bezpłatna do zastosowania wraz z zakupioną licencją na program DM PLAZA® (dla posiadaczy licencji) i może być rozpowszechniana bez żadnych ograniczeń z zastrzeżeniem, że nie można czerpać zysków z jej rozpowszechniania. Wszelkie informacje o nowych wersjach aplikacji oraz ewentualne poprawki będą dostępne na stronach www.triarte.com.pl i www.dmplaza.pl.

W celu zainstalowania i uruchomienia iTools DM PLAZA®, system komputera musi spełniać następujące minimalne wymagania:

  • Pentium 500 MHz lub wyższy
  • Windows XP Service Pack 2 lub wyższy
  • DirectX 9.0 lub wyższy
  • 5 MB wolnego miejsca na dysku
  • Rozdzielczość 1024 x 768 lub wyższa
  • Pamięć RAM 512 MB lub więcej

Aplikacja iTools DM PLAZA®Pobierz plik instalacyjny    Wersja: 1.1.1.16   Dodano: 16.10.2009  Rozmiar pliku: 1.13 MB   Ilość pobrań: 326

Wróć do gory