TRIARTE TRIARTE - Forum dla Użytkowników programu DM PLAZA
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
16 Gru, 2018, 16:24:11

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.dmplaza.pl
OFICJALNA STRONA PROGRAMU DM PLAZA
930 wiadomości w 456 wątkach, wysłane przez 47 użytkowników
Najnowszy użytkownik: arcadiusz
* Strona główna Pomoc Downloads Zaloguj się Rejestracja
Rejestracja - Informacje wymagane
Wybierz nazwę użytkownika:
Używane do identyfikacji przez TRIARTE. Możesz używać znaków specjalnych po zalogowaniu, zmieniając wyświetlaną nazwę użytkownika w profilu.
Email:
Podaj prawidłowy adres email.
Wybierz hasło:
Potwierdź hasło:
Weryfikacja:
Proszę wybrać nazwę swojego kraju:
Witamy na Forum TRIARTE !!!

Warunki rejestracji

Forum jest przeznaczone TYLKO dla aktualnych użytkowników programu DM Plaza oraz autoryzowanych partnerów firmy TRIARTE.

Aby przejść dalej, musisz się zgodzić na warunki forum:

1. Podany email MUSI być poprawny, gdyż na niego jest wysyłany link aktywacyjny lub hasło dostępu do forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (w tym przesłania nowego hasła w przypadku utraty starego). Jeśli używasz prywatny adres emailowy (niefirmowy, nie z miejsca pracy, niesłużbowy, itp.) to wyślij również informację o tym fakcie na info@triarte.com.pl, podając nazwę obiektu w którym pracujesz, abyś mógł zostać zarejestrowany.

2. TRIARTE nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach forum. Nie gwarantujemy dokładności, kompletności czy przydatności jakichkolwiek prezentowanych informacji. Zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów czy moderatorów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności (jak i za wypowiedzi członków forum, ich opinie, uwagi oraz postępowanie). Administratorzy i moderatorzy zastrzegają sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

3. Poprzez rejestrację na tym forum wyrażasz zgodę, że nie będziesz pisać żadnych treści i materiałów wulgarnych, pornograficznych, obscenicznych, oszczerczych, nienawistnych, obrażających czyjeś uczucia religijne, zorientowane seksualnie, zawierających groźby, naruszające prywatność i nie publikować żadnych innych treści i materiałów, które mogą być sprzeczne z polskim lub międzynarodowym prawem lub uznawanych powszechnie za obraźliwe.
Dotyczy to wszelkich treści wprowadzonych na forum przez użytkownika - w wiadomościach, pseudonimie, podpisie, emblemacie i innych. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania, rejestrowane są adresy IP autorów. Użytkownik zgadza się, że wszystkie informacje będą przechowywane w bazie danych.
Informacje te nie będą podawane żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże TRIARTE, webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

4. Wyrażasz również zgodę na niepublikowanie żadnych materiałów chronionych prawami autorskimi, o ile nie posiadasz praw do tych materiałów lub pisemnej zgody właściciela praw do tych materiałów.

5. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Za zawartość wiadomości wysłanych przez Ciebie jesteś odpowiedzialny wyłącznie Ty.

6. Webmaster, administrator i moderatorzy podejmą starania mające na celu utrzymania porządek na forum i jego działanie jak najszybciej. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie usterki nie wynikłe z jego winy.

7. Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na komputerze użytkownika forum. Cookies nie zawierają żadnych informacji, które zostały podane w trakcie rejestracji i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Skrypt nie zbiera, ani nie wysyła żadnych innych informacji do twojego komputera.

8. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu na to forum, będziesz mógł/mogła wypełnić szczegółowe informacje w swoim profilu. Zalecamy, abyś wybrał/a odpowiednią nazwę. Nigdy nie dawaj hasła do konta, które za chwile zarejestrujesz, jakiejkolwiek osobie poza administratorem, z powodu bezpieczeństwa i dla zachowywania możliwości identyfikacji. Zgadzasz się również NIGDY nie używać konta innej osoby z jakiejkolwiek przyczyny.

Klikając przycisk "Rejestracja" na dole zgadzasz się na te warunki.

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2013, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!